Plastová okna

Vlastnost, která je při budování vlastního domova středem pozornosti. Funkční krása je měřítkem individuality a životního stylu stavitele.
Vaše rozhodnutí pro plastová okna je správné. To také potvrzuje podíl plastových oken na trhu, nyní větší než 50%.

Plastová okna mají všechny kvalitativní vlastnosti pro dlouhou životnost - pro řadový dům na okraji města, byt v obytném domě v centru, nebo vysněný dům uprostřed zeleně. Představují ideální syntézu krásy a funkčnosti. Plastová okna jsou stálá vůči povětrnostním vlivům, dají se snadno udržovat - ještě po létech se předvádějí ze své nejlepší strany.

Upřednostňujete přirozený vzhled bez kompromisu na úkor moderní okenní techniky? V tom případě je Vaše rozhodnutí pro plastová okna správné. Je přitom jedno, zda chcete renovovat okna ve starším domě, nebo plánujete novostavbu - okna s dekorem dřeva od GEALANu přesvědčí jak z hlediska funkčnosti tak i vzhledem. Lze je doporučit nejen jako klasický stylový prvek při renovaci starých domů, ale i při vytváření domu vesnického rázu. Okna s dekorem dřeva mají všechny dobré vlastnosti moderních plastových oken a současně nemusíte upustit od dekorativního účinku dřeva.

Profilové systémy Gealan

Nejsou plastová okna jako plastová okna. Rozdíly v konstrukci profilů mají značný vliv na technické vlastnosti. S okny z profilových systémů GEALAN nejnovější generace nekladete důraz pouze na vzhled. Vypilovaná a až do nejmenších detailů propracovaná geometrie profilů splňuje všechny technické požadavky: ať už se jedná o tepelnou a zvukovou izolaci, ochranu před vloupáním, nebo větrání - okna GEALAN odpovídají nejnovějším trendům techniky.

Tepelná izolace

Plastová okna GEALAN jsou optimální pro úsporu tepla, jelikož již samotné izolační vlastnosti PVC zaručují výbornou tepelnou izolaci. Velká stavební hloubka až do 74 mm a vícekomorová konstrukce profilu s možností až pěti komor, tepelně - izolační vlastnosti ještě zvyšuje. Takže teplo zůstává uvnitř a chlad venku. S okny GEALAN ušetříte více peněz, zlepší ve Váš komfort bydlení a navíc přispějete k ochraně životního prostředí.

Zvuková izolace

V posledních lete se hladina zvuku stále zvyšuje jako důsledek zvýšené silniční a letecké dopravy. Ochrana před hlukem a zvuková izolace se staly důležitými zdravotními aspekty. Plastová okna se svými vícekomorovými profily jsou účinnou ochranou před rostoucím hlukem. Ve spojení se speciálními zvukově izolačními skly zlepšují tyto konstrukce profilů ochranu před hlukem zlepšenými zvukově izolačními vlastnostmi se podstatně zvětší kvalita a pohoda bydlení.
nahoru

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design | FI Okna - plastová okna a dveře Chomutov

SEO realizuje Effectix.com

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Apache Server at david2.securitynet.cz Port 80